Postovani doktore, pre mozda 5 meseci mi se stvorila urasla dlaka na trtici. U stvari u pocetku sam na tom mestu osetio kao neke kuglice ili bubuljice. I jednog dana mi je to puklo i isao je gnoj sa malo krvi. Bas je smrdelo. Nedelju do dve sam to mesto previjao sa jodom i gazama. I to mi se mozda mesec dana smirilo. Posle mesec dana radio sam trbusnjake i opet mi se stvorilo malo krvi na tom mestu. Opet sam previjao. I sada hvala bogu vec mozda dva, dva i po meseca nema ni krvi ni gnoja ni bola. Jedino sto se vidi je jedna mala mala, bas mala rupicica, precnika 2-3 milimetara. Mene zanima ako do daljnjeg ne budem imao problema sa tim, tj. Ako ne bude vise bilo gnoja da li necu morati da operisem tu uraslu dlaku? Hvala na pomoci.

    Odgovoreno: 19. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142918

    • Od sedmog razreda pa evo sve do dan danas vodim bitku sa bubuljicama, sada imam 26god. Probala sam razne preparate i isla kod dermatologa, sve je to bilo ucinkovito ali na kratko vreme. Pred ciklus one se pojave, velike su i male i ostaju oziljci. Ne diram ih. U drugom sam stanju sada, ali su one jos uvek tu. Ocajna sam. Pomoc!