Bio sam od 17. 11. 2015. Lezao u bolnici na koznom do 24. 11. 2015. Davali su mi leomond solu pocevsi od doze od 60mg pa cetiri dana po 40mg i posle do izlaska iz bolnice po 20mg. . Bilo je sve mirno bez crvenila po telu i onda opet mi je pojavilo 14. 12. 2015. Ponovo urtikarija gde sam opet dobio od 40mg. Inace pijem nistatin zbog candide sp u stolici sto imam, daktanol oralni gel, cetrizin, folnak, referum, ranisan. Ne muci me ta candide toliko vec najvise sto mi se ta akutna utrikarija pojavljuje po telu. Koliko traje lecenje te utrikarije_da li treba da probam neke druge lekove? Hvala vam unapred puno jel mi je zao da me zena i malo dete gledaju osutog. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 19. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142824

    • Pozdrav. I sama već više od mjesec dana imam urtikariju. Zanima me jeste li vi uspjeli riješiti problem i ako jeste-kako?