Postovani, zamolila bih vas da mi odgovorite, jer vec par puta sam se javljala ali niko se nije odazivao da me posavjetuje sta da radim. U zadnjih par mjeseci, iznad materice na kozi pocelo je svrab, pored usnica izritirala sam kozu sa cesanjem i izusila, sad je to nateklo i ispucalo, svrab je nepodnosljiv: (molim vas recite mi sta da radim, sta to moze da bude, sta da koristim? Jeli to neko gljivicno oboljenje, jer imam problem i sa uhom slabo cujem, a imam osjecaj kao da je puno, i svrbi me? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 09. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142628

    • Bila sam kod dermatologa, pa su me poslali kod ginekologa, dr. Ginekolog je pogledala i rekla da su to gljivice i propisala mi je canesten mast, al posto nisu imali dali su mi zamjenu mycoril mast, evo vec 2 dana mazem tu mast ali nista. . I dalje me svrbi, i puca koza na tom dijelu: (