Danas sam primetila da moje dete koje ima 4 godine na glavi ima beli pecat velicine 7, 8mm, da li je to alopecija i koje vrste, i ako mozete mi reci nesto opsirnije vezani za to i sta da radim??? Da li ce to da joj se smiri i da li mize samo od sebe da prodje??

    Odgovoreno: 19. 09. 2015.

Komentari na pitanje: #140338

    • Evo ovde možete uzeti melem za taj problem. I moj sin ima 4 godine i pre nekoliko dana smo primetili pečat na glavi. Manastir Sv. Djordje, Temska, Pirot 010 371 315

    • Jelena vojnovic 01. 10. 2015.

      Postovani, nisam je vodila kod lekara al sam primetila da na tom mesty gde joss uvek ima beli pecat pocinje da raste nova kosa, bez koriscenja bilo cega. . . Ima tanke dlacice koje su jako slabo vidljive, da li ima potrebe da joj koristim nesto od krema???