Poštovani, prije godinu dana bila sam kod doktorice opće prakse, na lijevoj strani rebra ispod ruke imala sam kvržicu koja je bila bolna, svrbila i imala malu rupicu kao da je ugriz. Sumnjala sam na krpelja, međutim doktorica mi je rekla da to nije to i dala mi neki antibiotik. . Malo se smirilo. I smanjilo se crvenilo. Unazad dva mjeseca kvržica je postala tvrđa, pokretljiva na dodir. Bolna i pika me unutra povremeno kao da me netko bode olovkom u rebra. Potamnila je. . . Išla sam kod doktorice opet i dala mi je uputnicu za kirurgiju s dijagnozom l08. Rekla je da to moram operirati. Na kirurgiji su mi pogledali i opipali te rekli da to za operaciju ako želim i ako me smeta i boli, te da drugog načina liječenja za to nema. Dijagnoza kirurga je tm. Cutis reg. Hemithoracis sin. Nisam zadovoljna pregledom i objašnjenjem nastanka moje bolne kvržice, te vas molim za savjet sto da uradim. . Lijepi pozdrav

    Odgovoreno: 04. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139239

    • Hvala na odgovoru. Evo, očito da se radilo o lojnoj žljezdi jer nakon deset dana od kad sam postavila pitanje povuklo se skroz. Mazala sam sa ricinusovim uljem. To sam našla na internetu da je dobro za to. . Tako da neću morati na operaciju. . Hvala vam od <3 lp