Postovani, u pubertetu sam imala bubuljice i isla kod kozmeticara na tretmane. . . . Lice se iscistilo, ali su ostali oziljci kao rupice manje i vece na obrazima. . . Da li mozete da mi preporucite neku kremu koja bi mi uklonila te oziljke i izravnala kozu? Hvala!

    Odgovoreno: 30. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Posle upalnih procesa na koži, posebno akni, zaostaju ožiljne promene koje mogu biti različitog intenziteta. Ja ne poznajem kremu koja bi delovala na ožiljke i ublažila ih, postoje eventualno kreme sa voćnim kiselinama koje isperutaju kožu i utiču na odklanjanje plićih ožiljaka.

      doc. Dr sc. Med. Zorica milosavljević