Postovani imam sina9 god i pre par meseci my she pojavila crna linija is pod nokta koja she ne pomera tu je stalno bili smo kod dermatologa kaze da se tribe pregledati inace tu crnu liniju ima is to i moj brat i majka moja oni imaju tu liniju vec 5 god i nemaju nikakve tegobe citala sam pro net i svugde pise da he to rak koze jako as uplasena state moze to biti hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Pigmentnu promenu ispod nokta kažete da ima vaša majka i brat već pet godina i da su bez simptoma. Vašem sinu se pojavila pre par meseci i verovatno je pigmentna promena naslednog karaktera, odnosno vaš sin je nasledio od svoje bake i ujaka. Promena se može i dermoskopski pogledati, da bi bili sigurni i da bi se isključilo eventualno neko oboljenje.

      doc. Drsc. Med. Zorica milosavljević slavnić