Pozdrav, Imam 23 godine i do pre neki dan sam bila u vezi koja je trajala tri ipo godine. Nisam od veze očekivala brak i porodicu jer sam znala da nismo kompatibilni po mnogim stvarima ali mi je u vezi zaista bilo lepo. Imam toksičnu majku koja je još i manipulator i narcisoidna ličnost. Dečko je to znao i stao je između nas dve kako me ona ne bi povređivala više. Međutim, pre neki dan otkrila sam da me je skoro kroz celu vezu varao sa prostitutkama (najčešće) ali i sa starijim ženama. Naravno odmah sam raskinula. Kako se oporaviti od ovoga? Kroz celu vezu dečko je bio zaštitnički nastrojen i mislila sam da imamo mnogo više od veze, da smo prijatelji i da sve možemo jedno drugom da kažemo i sada se osećam izdanom, nedovoljnom i osramoćenom. Pritom, nakon raskida par puta mi je poslao poruku kako si i takva pitanja, što smatram vrlo licemerno.

    Odgovoreno: 21. 04. 2023.
    • Poštovana,

      Tokom gubitka osobe ili odnosa potreban je period u kome ćete proći kroz faze tugovanja i doći do konačnog odvajanja.

      Za to vreme ostaje Vam puno preslaganja i sagledavanja. Sebi se dužni da ne budite grubi prema sebi, a posebno u Vašem slučaju u kome zaista nemate krivicu.

      Srdačan pozdrav