Poštovani, imam tri curice 9, 11, 13 godina , kad radimo opce nalaze, sistematski , sve ok, redovito treniraju itd. Međutim sa srednjom ima malo neobičnih problema, zadnji opći nalazi , sve ok i nikakve daljnje pretrage. Sto se i ja slazem, pokusavajuci pitati da li je neki sindrom srednjeg djeteta, na to sam dobila neki odgovor , bio sam i ja i smijeh . Ona se pomokri u krevet bar svakih 10 tak dana, ali prečvrsto spava. Legne oko 22:00 h , ako je prva smjena i ustane u 6:00 nece se pomokriti, ako ce spavati do 9:00 pomokri se , tako da je danima kad ce kasnije ustati mi moramo buduti, te je nagovarati da se pomokri, jer ne bude svjesna od spavanja, svako jutro u skolu, po 10 min je budim . Ne znam kako da rijesim problem, kad ide na ljetovanja, kamp obvezni smo je buditi ili po noći ili do 6:00 ujutro, na kampu je starija sestra budi. Proslo ljeto sam probala da prati i voditeljica kampa koja je psiholog, dvije noci je pustili da spava do 10 ujutro pomokrila se , poslije je nastavili buditi, meni rekla izaci ce to , kao ima djece pomokre se zbog drugih problema. Ona je sve naucila puno ranije uz stariju sestru , s godinu i 3 mjeseca skinula pelene , sve bilo ok do 4 godine, kad su krenula neurednija spavanja, tj. duža ujutro, pocela i mokrenja. I tako se vučemo stalno s nekim izaci ce njoj to . Ona je i dan danas posebna, al joj se to neda dokazati, ja se trudim s njom pokazivati vise njeznosti i mimo njih dvje, al dzaba stalno se žali da njoj nesto nije pravo, pogotovo zadnjih godinu kad ih je i najmladja sustigla.
    Pa je boli glava, pa noge, pa stomak . Zadnjih godinu dana kako je starija curica dobila malo vece benificije, mobitel, pa malo bolje trenerke jer moze kupovati XS za odrasle , dok ova ne moze, poceli su neki napadaji ubrzano disanje, plac , jecanje, lupanje srca . Cak smo kupili i malog psa, koji je najvise s njom povezan i bio je njezina želja, pa imamo situaciju da ako pas zakašlje , ona u nesvjest pada, al kad je sama i u centru pažnje, tada je sve ok i nista je ne boli, sve prestaje . Ovako sam napisala, jer ne znam kod kojeg doktora da je naručim za koje područje, da li treba neke dodatne pretrage i koje ili da krenem i od psihologa. Jer ne mogu vise slusati da ce mokrenje izaci samo od sebe, da je tako srednje dijete itd …

    Hvala vam puno LP