Postovani,

    Zanima me dijagnoza i preporuka za lijecenje ?

    Problem koji imam traje par godina unazad.

    Opis mog problema: Obzirom da sam medicinski tehnicar - radim u patronaznoj sluzbi, opisacu vam moj problem s obzirom da se tad i najcesce javlja. Naime kada dodjem u kucu pacijenta kojem treba dati infuziju iako sam siguran da cu posao odraditi bez problema jer imam 6 godina iskustva, dozivim prosto toplotu u predjelu glave i onda nastupa znojenje koje prestane cim napustim kucu pacijenta. Takodje ukoliko je prostorija u kojoj je pacijent puna ljudi odmah nastupa taj osjecaj toplote i prosto znoj koji pocne otezava i dalji rad koji se od mene ocekuje.

    Koristio sam Ksalol mjesec dana ali nisam osjetio bitne razlike dok sam ga koristio, tako da sam nakon ispijene kutije prestao i koristiti Ksalol.

    Imam visok krvni pritisak koji sam regulisao sa tabletama Triplexam. A visok pritisak je posljedica stresa koji mi predstavlja ovo preznojavanje. Sto se tice alkohola koristim ali veoma rijetko, kada su veselja tipa svadbe ali ne mnogo. Pusac sam i dnevno ispusim kutiju cigareta.

    Nakon vaseg odgovora i predloga, spreman sam da platim online seansu ukoliko bude potrebno. Srdacan pozdrav