Dvadeset godina se lečim od depresije..od antidepresiva pila sam flunisan ksanaks i risar. Prošle godine se stanje pogoršalo.. Postavljena je dijagnoza šizofrenija.. Pijem zalastu u veče od 10 mg..ja i dalje sam anksiozna. Budim se bezvoljna. Odbijam društvo od sebe.. Inače imam 39 godina i nisam udata. I nemam decu radim u Maxiju i jako mi je naporno.. Živim sa roditeljima.. Treba mi psihoterapija..

    Odgovoreno: 19. 09. 2021.
    • Poštovani,

      U skladu sa informacijama koje ste naveli vezanim za stanje u kome se nalazite i terapiju koju uzimate, možete da kontaktirate lekara opšte prakse koji bi Vas uputio u Institut za mentalno zdravlje gde možete dobiti usluge psihoterapeuta.

      Ukoliko želite da radite sa psihoterapeutom privatno preporučujem Vam dr Irenu Popović koja radi u Ordinaciji Epistema.

      Srdačan pozdrav,

      Uroš Rajaković

      psihoterapeut