Na sta ukazuje nalaz psihologa, IQv-91, a IQm-129, ispitivano Reviskom, dete ima 7 godina. Blage poteskoce u usmeravanju i odrzavanju paznje.

    Odgovoreno: 16. 01. 2020.
    • Dete je prosecne inteligencije, pri cemu je bolje rezultate postiglo na manipulativnom delu testa nego na verbalnom.  Za detaljnije objasnjenje potrebano je da se prikazu rezultati na svakoj skali posebno. Psiholog je dosao do zakljucka na osnovu testa, neposrednog posmatranja i intervjua da dete ima problema sa koncentracijom i paznjom, sto moze biti posledica stresa pri testiranju. Ali za preciznije rezultate ne bih mogla da Vam kazem bez kontakta sa detetom, da bi se pratili i neverbalni znaci.