Bolujem od depresije...pijem antidepresive 2g al mi nista nepomazu.molim za savjet sta da radim.

    Odgovoreno: 27. 04. 2021.
    • Poštovani, obratite se psihijatru, možda je potrebno da Vam se promeni terapija. Ne deluje svaki lek isto kog svakog. Niste napisali koliko dugo ih pijete, ali obično kreću da daju rezultate nakon dve nedelje. Takođe možete porazgovarati sa psihijatrom o uključivanju Omega-3 masnih kiselina koje su se pokazale da pospešuju dejstvo antidepresiva kod pacijenata koji su rezistentni na terapiju. Nemojte nikako uzimati i prekidati terapiju na svoju ruku. Sve mora u dogovoru sa psihijatrom inače možete pogoršati stanje. Uz farmakoterapiju bilo bi dobro da uključite i psihoterapiju, najbolje Kognitivno bihejvioralnu ili REBT.