1. Bol u stomaku i krvava stolica

    Pitanje broj: #147401

    Prije nekoliko dana desilo mi se da me jako zabolio stomak pri dnu i kao da me pitjeralo u wc, kada sam otišla u wc vidjela sam da je bilo krvi u stolici. Krv se više nije javljala, ali i dalje osjećam malo blaze bolove u dnu stomaka. Molim Vas za savjet. Šta može biti u pitanju? Ima li mjesta panici?

    Odgovoreno: 01. 07. 2016.

Komentari na pitanje: #147401

    • Pojavio se bol u donjem delu stomaka, išla sam u tolet i bilo je krvi u stolici, imala sam tri stolice i sve su krvave u periodu od 4 sata. Bol se ne smanjuje. Šta raditi, ići kod hirurga u hitnu ili ići kod opšte prakse?

    • Bol sa leve strane stomaka dole. Krvava stolica i sluz u stolici. Šta bi moglo biti . Već oko dvadeset dana . Sada se malo smirilo . A sluz se pojavi na kraju stolice

    • Imam sluzavu krvavu stolicu i kad se brisem sama krv na papiru stolica je mekana Sta moze biti u pitanju

    • Imam grceve i malo krvavu stolicu dali ima razloga za brigu i imam upalu besike

    • Imam cesto krvavu stolicu sa dosta krvi i cudnu modricu na donjem desnom delu stimaka precnika dva santimetara pri tom nisam se nigde udario y modrica se ne povlaci

    • Jedno pitanje inam bol u stomaku ,cvrstu stolic krv kada se brisem posle stolice ,glavobolja i bol posle stolice (u analnom otvoru ) mozete mi reci nesto u vezi toga