Imam 25 godina. . Otišla sam slikat kralješnicu da bi mi u nalazu napisali da je s kralješnicom relativno sve ok al da moram na ciljanu snimku rebara zbog inhomogenije skleroticnija koštane strukture 6. I 7. Rebra lijevo. . Možete mi to pojasniti. . . Ne razumijem što to znači. . Hvala

    Odgovoreno: 29. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Iz ovoga što ste mi napisali, a koliko ja mogu da shvatim, šalju vas na ciljano snimanje 6-og i 7-og rebra levo, zbog prekomernog okoštavanja pomenutih rebara, što je za vaš uzrast malo netipično. Data analiza će pružiti više informacija o vašem zdravstvenom stanju.