Poshtovani doktore, moj brat (17god.) je u nedelju operisao slepo crevo. Medjutim, creva mu i dalje ne prihvataju vodu ni hranu. Sve povrati. Bojim se da mu nije splet creva ili priraslice. Chitajuci na netu. Ima simptome muchina, upale ochi, podochnjake. Doktori ga drzhe u shok sobu. Hitno mi je toliko da znamo ja i roditelji da5 ga vodimo i drugu bolnicu. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Mišljenja sam da doktori pravilno rade, u šok-sobi je, što znači-pod, , budnim" okom medicinskog osoblja. Vaše je pravo, koliko je meni poznao, da ga prebacite u drugu bolnicu, ali prethodno morate dobro da se raspitate da li je dovoljno stabilan da izdrži put do te druge bolnice. Verujem da kolege rade sve da mu uspostave protok kroz creva.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #143197

    • Hvala vam puno, doktore. Prebachen je u u. Centar u bg_u. Operacija u n. Pazaru dobro uradjena. Post operativni program bio "pogreshan": ) . Creva su mu, napokon, proradila. Veliko vam hvala shto ste uvek tu, za nas.