Postovani, imam majku koja je obolila od bronhijalne astme i alergija prosle godine. Zimus je imala blazu upalu pluca. Pre 20 dana je radila nalaz krvi, sve u redu. Juce je ponovo radila, jer ima pojacan kasalj, i crp je 62, a sedimentacija je57. Molim vas za misljenje. Doktoru ne moze do ponedeljka, jer ne radi.

    Odgovoreno: 15. 05. 2015.

Komentari na pitanje: #137249

    • Vi nikad ne mozete da odgovorite na pitanje, svaki vas odgovor glasi ''javite se vasem doktoru''. . . Pa koji ste djavo onda napravili ovo da postavljamo pitanja. . . . .