Postovani, u zadnje vreme kad zavrsim mokrenje mnogo me boli i ide mi malo krv, dobila sam analize urina a analize urinokulture cekam u ponedeljak. Evo vam slika urina, molim vas napisite vase misljenje i tumacenje jer tu nesto nije u redu, cak se ponekad upiskim i boli me previse, ne znam sta da pijem jer kod lekara idem tek za 3 dana. . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 11. 2014.
    • Poštovana,
      U pitanju je urinarna infekcija. Sačekajte rezultate urinokulture i antibiograma da biste dobili adekvatan lek. Do tada možete koristiti neki prirodni preparat ili čaj. Izabrani lekar će vam potom objasniti kako ćete dalje nastaviti lečenje.