Jel mozete da mi prevedete otpusnu listu. C34-neoplasma malignum brochi etpulmonis; c78. 7 - neoplasma malignum secundarium hepatiset ducti bilferi intrahepatici; c79. 5 - neoplasma malignum secundarium ossis et medullae ossium; i10- hypertensio arterialis essentials (primaria); f06. 8 - disodines mentales propter laesionem et dysfunctionem cerebri et morbum corporalem alii, specificati

    Odgovoreno: 02. 10. 2014.
    • Poštovani,
      U pitanju su: zloćudni (maligni) tumor-karcinom bronhija i pluća (c34) , metastaze karcinoma u jetri i njenim putevima (c78. 7) , metastaze u kostima (c79. 5) , povišen krvni pritisak (i10) , mentalni problemi kao posledica propadanja i nefunkcionisanja mozga (f06. 8) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #131296