Poštovanje imam jedno pitanje prije 3 dana pojavila mi se bol u predjelu srca i lijevog ramena no nisam siguran da li me boli rame ili srce tlak mi je blago povisen nisam nikada prije imao problema sa srcem ili bilo kojom drugom teskom bolesti imam 18 godina visok sam 193cm i imam 103kg prije godinu dana sam bio kod kardiologa sve je bilo u redu. Ja se nadam da nije srce ali svaku vecer kad legnem u krevet razmisljam o tome i uhvati me panika da nije nesto ozbiljno da li bi mi mogli reci da li je to hitno ili nije jer sam u drugom gradu na godisnjem odmoru. Hvala

    Odgovoreno: 19. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Da je srce, do sada biste imali ozbiljnih problema. 3 dana je vreme kada bi se u potpunosti razvila klinička slika bilo kog srčanog oboljenja. Najverovatnije se radi o mešovitoj upali nerava i mišića koji prolaze između rebara i dalje se granaju.