Vec nesto vise od tri nedelje nemam stolicu. U opstoj bolnici u pozarevcu prepisan mi je gel koji koristim od 24 jula 2o14 ali bez ocekivanog rezultata. Jedino su gasovi nesto ucestaliji. Sta mogu ili sta moze da se preduzme kako bi dobio pomoc? Jos samo da dodam da sam srcani bolesnik, imam poprilicno velike kile, prosirene vene i hrnocni bol u krstima i duzinom desne noge. Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Pokušajte sa portalak ili isilax sirupom. Oba navedena sirupa zahtevaju unos oko 1, 5 do 2l dnevno tečnosti. Ako ni posle toga ne budete imali stolicu nakon do 5 dana od momenta korišćenja, morate se ponovo javiti u bolnicu hirurgu na dalji tretman.