Doktore pitam za moju mamu vec mesec dana joj gori telo nenomarlno od stomaka do glave nemoze da podnese i boli je kicma doktor joj daje nimulid al njoj to nepomaze ona je 1952 a 1986 operisano ginekoloski

    Odgovoreno: 24. 06. 2014.

Komentari na pitanje: #128989

    • Dr Mihailo Balić 20. 10. 2014.

      U pitanju može biti upala nerava, što zahteva konsultaciju neurologa. Takođe smatram da je potrebna i konsultacija onkologa i psihijatra (što ne znači da je u pitanju mentalni problem, već zato što oni takođe učestvuju u terapiji bola takvog tipa) .

    • Nema temperaturu sem to sto joj gori telo 1986 bje operisana ginekoloski i zracena od lekova pije pola bromazepan 1\4 prilavit 1\4bifoprolol hemoroidi su joj se pojavili ikad je to da kazem izlecila onda joj se ovo desava i to je hvata popodne unapred hvala