Molim vas da mi rastumacite ovu dijagnozu neo microcellulare thracheae et bonchip rincipalisbill. Meta in igll mediastini et pulm. Dex. Ecog 1 ct cncm stadijum ld molim vas da mi kazete u kom je stadijumu unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 26. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ovo nije pitanje za lekara urgentne medicine. U pitanju je mikroćelijski maligni tumor dušnika i stabla bronha sa širenjem u žlezdama sredogruđa i plućnog krila sa desne strane. Ne znam u kom je stadijumu. Pitanje uputite onkologu ili radiologu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #127505

    • Dr Mihailo Balić 20. 10. 2014.

      Redovne kontrole, fizikalna terapija i pijenje antireumatika su potrebne za bolove u kičmi.

    • ana todorovic 09. 06. 2014.

      Imam jedno pitanje snimala sam kicmu i rekli mi dami je otiso kicmeni stub i doljni deo kicme pame zanima dali je to opasno jer imam bolove u doljni deo kicme pase siri kroz celu kicmu cak u vrat imam bol dali je to opasno jel postoje neki lek neka terapija cak imam i jaku glavobolju dvaput u nedelju dana i to nocu pame zanima kakve su posledice te bolesni kicme. . . Hvala unapret