Udarila sam glavom o zid prilicno jako i natrenutak mi se zamracilo ispred ociju. Glava me je malo bolela i malo mi je bilo muka, ali nisam povracala. Da li sam dobila potres mozga?

    Odgovoreno: 28. 02. 2014.
    • Poštovana,
      Po mom mišljenju, niste. Najvažnija dva kriterijuma su kratkotrajan gubitak svesti (sa nemogućnošću prisećanja događaja ili bez istog) , muka, gađenje i povraćanje. Ako imate bilo kakve tegobe, obratite se neurologu.