Molim za odgovor pre 2 godine imala sam nekoliko stresnih situacija poceo da mi se javlja bol i mucnina u zelucu posle nekog vremena bol se sirio u predelu stomaka pa i u cmaru uradila sam analize sve je bilo u redu retkoskopiju sam radila imam hemoroidi ne krvare onda sam otisla kod psihijatra pijem alventu i rivotril bol se smanjio ali se javi povremeno lekove pijem 2 godine molim vas kazite mi dali je taj bol od nervoze i kolko dugo treba leciti zabrinuta majka 3. Dece hvala

    Odgovoreno: 09. 01. 2014.
    • Poštovana,
      Po ovome što mi opisujete, rekao bih da je u pitanju anksiozno-depresivni poremećaj. On se leči veoma dugo, nekad čak i doživotno. Moj savet vam je da pronađete psihoterapeuta koji se bavi ovom problematikom, jer smatram da vam dosta može pomoći.