Postovani, patim od anksioznosti, strahova s'vremena na vreme. Desilo mi se par puta osecaj kao da propadnem u zemlju, to je nestalo, nakon toga mi se pojavilo samo jedan put snazan osecaj propadanja u glavi, kao da sam izgubila ravnotezu, ali bez posrtanja. Bilo je uznasno ali kratkotrajno. Posle toga sam imala samo neki pritisak u glavi i nestalo je. Od tada je proslo dve nedelje, a desava mi se kao da se pogubim u nekim situacijama, na primer umesto da sklopim krevet, ja sam ga namestila i rasklopila za spavanje, nesto sam razmisljala u sebi i tek kada sam ga rasklopila shvatila sam sta sam uradila i jako sam se uplasila! Ili kada mi mama kaze da joj donesem nesto, ja krenem nesto drugo da joj odnesem pa se prisaberem. Sta to moze biti? Imam 27 godina, krvna slika, stitna zlezda, srce je u redu. Ne znam gde da odem na pregled za ta stanja? Da li je to ozbiljno? S'vremena na vreme kao da izgubim sluh na jedno uho, i onda kratkotrajno zujanje.

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.
    • Poštovana,
      To može biti posledica anksioznosti, ali i neželjeno dejstvo lekova ako ih uzimate. Svakako se javite izabranom lekaru i psihijatru na pregled. U obzir eventualno dolazi i konsultacija neurologa nadležnog doma zdravlja.