Pozdrav, imao sam sexualne odnose sa svojom djevojkom ja imam 16 godina, a ona 15 i odlučila je da imamo sex, nevina je bila i prvi put kad smo imali sex koristio sam naravno kondom, stalno sam ga vadio da vidim da nije pukao ili da nije spao, međutim ništa se nije desilo, nakon 2 dana kad sam je "probio" odlučila je da imamo sex bez kondoma i ja sam pristao, međutim stalno sam ga vadio i pretiskivao ga od dole da vidim ima li išta sperme ako je išta izišlo ja bi to obrisao i nastavio dalje, nije ništa izlazilo ali ipak nisam 100% siguran, onda je otišla na more 3-4 dana i ona je međutim 18. 06 dobila menstruaciju rekla je da neće samo umirati u bolovima i gledati kako se njene sestre kupaju nego će i ona uci, kad je usla naravno zaustavila se menstruacija kupala se u moru aktivno citav cetvrtak i petak, i sad joj menstruacija kasni 2-3 dana, pa smo se zabrinuli i tražimo vaš savjet, pozdrav. I hvala unaprijed

    Odgovoreno: 21. 07. 2013.

Komentari na pitanje: #118492

    • Još joj ciklus kasni, ali se ne brinemo trebalo bi joj valjda doći, hvala vam: )