1. Bolovi u preponama

    Pitanje broj: #150654

    Poštovani,

    Ja imam pitanje vezano za mog supruga, on ima 32 god. 3. septembra se javio u Urgentni Centar u Valjevu sa bolovima u preponama, visokom temperaturom i povraćanjem. Rezultati su pokazali da je upala slepog creva. Sutradan je operisan, a nakon 4 dana pušten kući. I dalje je imao bolove u preponama i temperaturu. 25 septembra su ga opet ostavili u bolnici, radili su sve moguće analize i rezultate i ne mogu da nađu šta je u pitanju. On je sada u bolnici, i dalje ispituju, i dalje ima bolove i temperaturu. Sada je počela da ga boli i stidna kost. Jako brinem pa ako možete da mi date neki savet?

    Odgovoreno: 05. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Dodatna su ispitivanja potrebna, ali možda da se pogledaju i testisi, da nema zapaljenja epididimisa jer ponekad zbog epididimitisa može se javiti bol u preponama. Ali svakako dodatna dijagnostika je potrebna radi tačnog utvrđivanja problema.