1. Besplatna operacija nosa i ušiju

    Pitanje broj: #147739

    Poštovani,

    Da li je besplatna operacija ušiju za osobe ispod 18 godina? Imam klempave uši, a iz dosta priča sam čuo da je ispod 18 godina besplatna operacija. Ja imam 15godina. Da li to važi isto i za nos? Iz Valjeva sam, i interesuje me da li je moguće uraditi operaciju ovde?

    Odgovoreno: 24. 07. 2016.
    • Dobar dan, zanima me koja je cena korekcije ušiju, imam 21 godinu.

    • Pozdrav ja se javljam iz Smedereva,moj tata je samohrani roditelj a imam klempave usi,ja sam 2006 godiste punim 15 godina,da li je operacija usiju klempava,i ako mozete da ostavite neki kontakt telefon da moj tata poprica sa vama. Hvala unapred. Pozdrav!

    • Postovanje, dali je operacija usiju I nosa besplatnu? 33 godine imam? Sta je potrebno od dokumentacije za besplatnu operacija?