najbolje bi bilo da dodjete na pregled da bih mogla da Vam odredim terapiju da se taj upalni proces smiri. Nakon toga definitivno lečenje i izlečenje je operacijom.
Ako niste u mogucnosti da dodjete na pregled pošaljite mi fotografije na mejl [email protected]
takodje napišite koliko imate godina, koliko digo traju tegobe da li ste operisani sve vezano za sinus
Pitanje broj: #180170
Postovanje
imam uraslu dlaku iznad trtice i sad je jako otecena i pocinje da boli na dodir. Na jaci dodir curi gnoj sta da radim
Odgovoreno: 20. 03. 2021.Postovani,
najbolje bi bilo da dodjete na pregled da bih mogla da Vam odredim terapiju da se taj upalni proces smiri. Nakon toga definitivno lečenje i izlečenje je operacijom.
Ako niste u mogucnosti da dodjete na pregled pošaljite mi fotografije na mejl [email protected]
takodje napišite koliko imate godina, koliko digo traju tegobe da li ste operisani sve vezano za sinus
srdacsn pozdrav,
Pregledajte odgovore po oblastima