Postovani, Da li bi mogao ovaj nalaz da pogleda specijalista hirurg (vezano za operaciju zuci koju je tata imao) i eventualno pulmolog. Od danas je na infektivnom, ali se brinem za komentar vezan za stomak.

    Unapred hvala. Srdacan pozdrav, Milica

    Odgovoreno: 06. 08. 2022.
    • Postovana,

      Nazalost nedostaju podaci kada je izvrsena operacija z. kese. Neophodni su i EHO abdomena, kao i KS i biohemijske analize krvi. Takodje su bitni anamnesticki podaci, kao i klinicki pregled pacijenta.

      Na MDCT-u je verifikovano zapaljenje pluca usled Covid 19 infekcije, ali da li je taj laminarni sloj tecnosti oko jetre patoloski ili postoperativni, nemoguce je utvrditi bez nedostajucih podataka.

      Srdacno Vas,

      dr Dragan Simic