Zanima me koliko bi kostala takva operacija \"pilecih prsa\"? Gdje bi se sve mogla izvesti? I da li mi mozete malo opisati tu operaciju ? I da li bi ja poslje toga smjeo u teretanu i kada? Kada bi se opet smjeo potuci ajmo reci tako primiti udarac u prsa i tako a da mi ne bude nista? Znam da je to puno pitanja al molim vas trebam te odgovore Hvala lijepo.

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Postovani Mladene, Ne znam koliko kosta operacija korekcije \'pilecih prsa\' koju inace obavljaju grudni hirurzi. Najbolje je da se obratite njima za sve savete i pitanja. Operaciju bih vam savetovao samo ako imate izrazene probleme. Samu operaciju vam ovde ne mogu izloziti jer to prevazilazi domen ovog sajta a oporavak ponekada traje nedeljama u slucaju komplikacija i mesecima. Za udarac u prsa nisam siguran kada ga mozete primiti. Nekada je oporavak brz a nekada veoma dug. ass dr med sc Dragan Milic