Postovani, imam 22 godine i problem sa cukljevima ( ima ih i moja mama), pa sam htela da pitam koliko je rizicna operacija cukljeva i da li postoji drugi nacin da se isti saniraju? Nozni prsti se iz godine u godinu sve vise krive i to mi jako smeta, zbog toga imam problem pri kupovini obuce.

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Postovana Ivanka, Ne postoji drugi efikasan nacin lecenja cukljeva. kao i svaka operacija i ona moze nositi rizik od komplikacija. Ponekada rezultati operacije nisu onakvi kakvi se ocekuju pa su moguca razocaranja. ass dr med sc Dragan Milic