Od 1999 imam stalne probleme sa kicmom.U maju 99 sam bio kod nekog bioenergeticara u Zrenjaninu i posle toga nisam imao problema negde oko tri godine.Posle toga su poceli bolovi , s vremena na vreme, pa sve cesce.Poslednji pu sam imao jake bolove pre cetiri meseca, uradjen rengen i nalaz je bio \"uredan\"!? Pre mesec i po sam dobio jake bolove i ukocenost levog dela kicme. Primao sam inekcije devet dana i bilo je poboljsanja ali ne ocekivanog.Poslat sam od strane doktora na fizikalnu medicinu gde je doktorka trazila rengenski snimak, trenutni koji je naravno bio \"uredan\".Posle pet dana terapije bolovi su bili isti pa sam na savet fizijatra otisao i uradio rengen u vojnoj bolnici. Nalaz je sledeci: DEKSTROKONVEKSNA SKOLIOZA LS DELA KICME OD OKO 17 STEPENI, KIFOZA Th DELA KICME OD OKO 53 STEPENI, LORDIZA LS DELA KICME OD OKO 49 STEPENI. Bio sam i kod ortopeda koji me je uputio na magnetnu rezonancu i rekao mi da razmisljam o operaciji. MOLIM za Vase misljenje i savete. Unapred HVALA!!!

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Postovani Bata, Slazem se da treba uraditi dodatnu dijagnostiku (magnet...) i da se nakon toga donese adekvatna procena. Upozoravam vas da nekada rezultati operacije nisu ono sto ocekujete. Poslusajte svog lekara. ass dr med sc Dragan Milic