Imam bol u desnoj preponi duboko unutra koji su izrazeniji kada hodam i lezim. Bol se pruza prema butini i kuku. Pijem analgin i bol prestaje 2, 3 sata. Molim Vas sta mi preporucujete da uradim, kom lekaru da se javim i koja mi je potencijalna dijagnoza.

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Postovana Vidosava, Brojna stanja mogu dovesti do navedenih simptoma (pojava kile, neuralgija, sindrom bolne prepone, limfadenopatija....). Javite se hirurgu na pregled. ass dr med sc Dragan Milic