imam 16 godina. imam problem sa testisima. Levi testis ima vese one vodnjikave tecnosti od desnog. ponekad (retko) se javi i bol u testisima kratak i tup. da li to moze da bude stetno po moj porod? da li je tu potreban operativni zahvat a ako nije kako je najbolji nacin da se to odrzava da ne bi doslo do pogorsanja? Puno hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 06. 2007.

    • Postovani Nikola, Stanje koje opisujete je potpuno fiziolosko kod mladjih ososba. U slucaju da primetite veci otok ili crvenilo na testisu javite se urologu na pregled.
      ass dr med sc Dragan Milic