Postovani doktore, danas sam slucajno primetila,da na zadnjem delu vrata imam grudvicu velicine zrna graska,koja nije tvrda!Pomalo osecam mucninu,a vec mesec dana unazad imam svrab po telu i tahikardiju,ne stalno ali cesto!Termin kod lekara imam zakazan tek za 10 dana pa me interesuje sta bito moglo da bude??SRDACAN POZDRAV

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Postovana Magdalena, Ne mogu se izjasniti o cemu se radi na osnovu vaseg opisa. Moguce je da je u pitanju limfni cvor ili neki benigni tumor kao sto je aterom na primer. Sacekajte pregled. ass dr med sc Dragan Milic