moim vas ,dali moze bolesnik od gangrene da se spase od smrti ako mu se amputira bolesnanoga ,odmah po prijemu u bolnicu ane dea ga muce 20dana ikada vide da nema spasa pustaju ga kuci navodno da se oporavi ,gde on nakon 2dana umire.

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Postovana Verice, Ne mogu vam dati tacan odgovor jer ne znam u kakvom je stanju bio bolesnik. Takodje treba da znate da je moguce da dodje do smrti i usled drugih razloga (infarkt miokarda, CVI itd). ass dr med sc Dragan Milic