kmolin vas recite mi koliko treba dana otpri like da bi neko umro od gangrene idali moze da se infuzijama ihiruskin odsecanjem bolesnog tkiva ubrza smrt.

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Postovana Verice, Smrt usled gangrene nastupa nekada veoma brzo a nekada sporije sto zavisi od stanja organizma i nacina lecenja. Infuzije i debridmani rane ne mogu da ubrzaju smrt vec mogu samo da poboljsaju opsti i lokalni status bolesnika. ass dr med sc Dragan Milic