Postovani doktore,pre otprilike nesto manje od dve godine operisana mi je varikocela sa leve strane.Oziljak je dug oko dvadeset centimetara.Pre jedno deset dana pojavio mi se crveni krug velicine 1 cm u precniku na samom oziljku.Crvenilo ne boli i ne svrbi.Dali bih trebao da posetim lekara ili da sacekam jos malo i sta bi to moglo biti?Hvala

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Postovani Dusko, Najverovatnije dolazi do izlazenja nekog konca koji je postavljen kao ligatura tokom operacije. Nakon njegovog odstranjenja doci ce do normalizacije izgleda koze. ass dr med sc Dragan Milic