otac mi je umro od posledice gasne gangrene,interesuje me dali bi ostao ziv da su mu odmah odsekli nogu umeto sto su mu dvadeset dana u bolnici hiruski obradivali ranu .Napominjem da uborskoj bolnici niko ne kontrolise lekare,glavne su cistacice koje i nisu obrazovane. z ova.ne.

    Odgovoreno: 31. 07. 2008.
    • Postovani, Gangrena je veoma tesko stanje koje se cesto zavrsava smrcu ili gubitkom ekstremiteta. Tesko je reci kakav bi tok bolesti bio da se je ranije pokusalo sa amputacijom noge. Siguran sam da su kolege preduzele najadekvatnije lecenje. ass dr med sc Dragan Milic