Da li je jedino resenje za fimozu operacija i da li to ostavlja neke posledice na sexualni zivot kasnije?

    Odgovoreno: 11. 05. 2007.

    • Postovana Natasa, Jedino pravo resenje za fimozu jeste operacija. Operacija je laka i nema nikakve posledice. Stavise, primeceno je da kod obrezanih ljudi postoji manja ucestalost karcinoma penisa. Takodje njihove partnerke gotovo da ne oboljevaju od raka grlica materice. ass.dr med sc Dragan Milic