Vec duze vreme na glavi imam tri kvrzice, koje su tvrde i vremenom rastu. Mislim da je u pitanju masno tkivo, pa se interesujem sta trebam da ucinim povodom toga?

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.
    • Postovani Gosp. Jovanovicu,
      Na osnovu vaseg opisa mislim da se radi o benignim tumorima (lipom, fibrom, aterom...) koji Vas ni na koji nacin ne ugrozavaju. Savetujem Vam da se javite plasticnom hirurgu na pregled koji ce proceniti da li je neophodna hirurska intervencija. Operacija je veoma jednostavna. Podrazumeva potpuno uklanjanje promene u lokalnoj anesteziji. Operacija traje kratko a nakon 7-10 dana se skidaju konci.
      Srdacan pozdrav,
      ass dr med sc Dragan Milic