zdravo doktore Ja sam alisa imam 20 godie pre 8 meseca som se operisala ot tumor u glavi i sat sam dobro ali ot operacija ne mugu leva strana da pomerim facijalna paraliza mi rekle dokturi je i me teraf da se operisam neznam da li je opaso mozete li da mi kazete sta da radim a moze nesto drugo osim operacija fala unapret cao

    Odgovoreno: 10. 07. 2008.
    • Postovana Alisa,

      Svaka operacija nosi sa sobom izvestan rizik i niko ne moze garantovati potpuni uspeh i zeljeni ishod. Smatram da treba da imate poverenja u vaseg lekara jer on svakako najbolje zna stanje vase bolesti. Poslusajte njegov savet.