Obracam vam se da mi preporucite plasticnog hirurga u beogradu, ali koji je strucan za operacije nosa. naime ja imam prirodnu devijaciju, ali bih ujedno htela i da izvrsim korekciju nosa. uglavnom su svi estetski hirurzi specijalizovani za ugradnju silikona, pa vas zato molim da me uputite na pravo mesto.
    unapred hvala!

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.

    • Postovana gosp. Pejcev,
      Na zalost ovo je najteze pitanje koje lekar moze da dobije i na njega Vam ne mogu dati konkretan odgovor. U principu, svaki plasticni hirurg je osposobljen za ovu vrstu operacije. Ipak, treba istaci da ishod operacije nije uvek onakav kakav pacijent ocekuje i da su neretko moguca razocaranja zbog prevelikih ocekivanja. Konkretno ime lekara Vam ne mogu dati ali Vam savetujem da se javite na pregled na Klnici za plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju ili na Klinici za ORL Klinickog Centra Srbije.
      Srdacan pozdrav,
      ass dr med sc Dragan Milic

Komentari na pitanje: #73

    • Moj savet ti je da odeš kod dr. Kosanovića na ORL na Zvezdari. Zna znanje i perfektno radi svoj posao. On je mene operisao. Pozdrav!