Doktore milicu moja majka vec vise od 20 godina ima rane na nogama i nikako da se izleci. Malte ne svih ovih godina isli smo kod doktora ac iz nonog sada a kad je on umro kod njegove cerke malte ne 20 godina. Sad idemo u neku kliniku u sombor isto privatna zadnja 4 meseca i koristimo neke >acvacel ag gaza. Ja bi jako zeleo da mozete primiti moju majku makar na pregled. Mozete odgovoriti na ovaj meil ostavicu i broj telefona 0606107828/025725255. Unapred mnogo hvala.

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60650

    • Pojavio mi se cir na [kad moram da kazem dali mora cir da se busi na hirurgiju ili ima neka mast da prodje. Jedan su mi busili, bilo je strasno, bez anesteziju, sad su se pojavili jos 5 cirevi. Boim se da idem u bolnisi. Sta da radim?

    • Spomenka Trajkovic 21. 07. 2010.

      Postovani g-dine dr. Milicu, cestitam na priznanju koje ste dobili u usa. U tv emisiji na rts-u 20. 07. 2010. Izjavili ste da se vasa metoda lecenja vena primenjuje i u beogradu. Molim vas gde u beogradu i kako mogu da zakazem pregled, jer imam problem vena na desnoj nozi. Unapred zahvalna, spomenka trajkovic mob. Tel: 065 3594 034