Od pre 2 i po meseca imam problem sa otvorenom ranom na nozi. Bolujem od secerne bolesti, a i tesko se krecem, pogotovo nakon sto sam pala i operisala kuk prosle godine. Interesuje me kad i kako mogu da zakazem pregled s obzirom da sam iz kragujevca i mozete li mi vi pomoci. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 17. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Nasom metodom se lece rane na nozi venskog porekla ali ne i dijabetesne rane. Savetujem vam da se javite na pregled kod mog dobrog druga i vrsnog vaskularnog hirurga dr dragana stamenkovica koji radi u kc u kragujevcu. On je potpuno kompetentan da vam odredi dalje lecenje.

      ass dr med sc dragan j milic