Poštovani doktore, dugododišnji sam dijabetičar. Od pre dve godine pojavljuju mi se rane na levom stopalu, kao posledica ove bolesti, slabe cirkulacije i suženja arterija. Da li vašim metodama lečite i ove rane? Pitanje za dr dragana milića, vaskularnog hirurga

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ne. Nasom metodom se lece samo rane venskog porekla, u vasem slucaju potrebno je ispitati stanje arterijskog sistema nogu i u zavisnosti od nalaza odredice se i nacin lecenja.

      ass dr med sc dragan j milic