Juce poslepodne osetio sam slabije bolove u desnom testisu, prilikom hoda. Plasi me pomisao da nije mozda slepo crevo. . . Ne boli me dok sedim ili lezim tek samo kad hodam i to onako slabo, ili kad skroz uvucem stomak. . . Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Sigurno se ne radi o slepom crevu jer upala slepog creva ide pod drugacijom klinickom slikom. Verovatno se radi o testodiniji koja je potpuno bezopasna pojava. Ukoliko ovi bolovi ne prestanu u duzem vremenskom periodu javite se urologu na pregled.

      ass dr med sc dragan j milic