Postovani dr milicu, imam uradjen kolor dopler vena nogu i uput za stacionarno lecenje. Da li je moguce, ako je operacija potrebna, uraditi je pre vaseg odlaska u usa? Inace, bio sam u slicnoj situaciji pre 3-4 godine, kada ste takodje odlazili u inostranstvo, a na dan zakazane opracije imali ste hitan slucaj i visecasovnu operaciju. Sa postovanjem, dragan

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Operaciju mozemo uraditi tek nakon mog povratka iz usa (jula meseca) jer sam trenutno u beogradu i bicu ovde sve do mog odlaska u usa.

      ass dr med sc dragan milic